Leto 2020, Bulharsko

Royal Beach ***Royal Beach *** Royal Beach *** Royal Beach *** Royal Beach ***

Hotel Royal Beach je situovaný v kľudnom prostredí v blízkosti stredísk Sozopol a Černomorec. Od kraja strediska Černomorec je vzdialený približne 1-2 km a od kraja mesta Sozopol cca 3 km, od centra mesta Sozopol je to približne 7 km. Nachádza sa priamo pri peknej širokej piesočnatej pláži pozvoľne sa zvážajúcej do mora. Hotel uspokojí klientov všetkých vekových kategórií, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku v peknom prostredí hneď na pláži. Hotel je bezbariérový i s prístupom na pláž. V strediskách Sozopol a Černomorec je množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných zábavných atrakcií pre deti i dospelých, na pláži na vás čaká pestrá ponuka vodných športov, ako napríklad jazda na banáne, windsurfing, požičanie lodiek...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek. Nechýba v nich sprcha/WC, telefón, SAT TV, chladnička, balkón – všetky izby majú výhľad na more.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, reštaurácia s terasou, bar, klimatizácia, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detský kútik, škola windsurfingu...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky podávané formou bufetu; možnosť doobjednať si večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.