Leto 2024, Tunisko

El Mouradi Skanes ****El Mouradi Skanes **** El Mouradi Skanes **** El Mouradi Skanes **** El Mouradi Skanes **** El Mouradi Skanes ****

Obľúbený hotel zo siete El Mouradi je dlhoročne overený u klientov. Leží v oblasti Skanes, neďaleko piesočnatej pláže a v blízkosti golfových ihrísk. Hotel vám umožní stráviť plnohodnotnú rodinnú dovolenku. Ponúka množstvo zábavy a športových aktivít. Piesočnatá pláž, s pozvoľným vstupom do mora je prístupná cez plážovú promenádu . Hotel je vzdialený 7 km od letiska v Monastire, 8 km od Sousse a 13 km od centra Monastiru.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranné a pekne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte, lobby bar, bar pri bazéne, maurská kaviareň, nočný klub, welness centrum, konferenčná miestnosť, obchodíky so suvenírmi, kaderníctvo, lekár (na telefóne), čistiareň, matrace (za poplatok), osušky (za depozit), zmenáreň, bankomat, bazén, tenis, stolný tenis, minigolf, biliard, pentaque, šípky, plážový volejbal, možnosť vodných športov, fitness, hammam, masáže, sauna, pedikúra, detský bazén, detský klub, minidiskotéka. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.