Leto 2020, Tunisko

Caribbean World Venus Beach ****Caribbean World Venus Beach **** Caribbean World Venus Beach **** Caribbean World Venus Beach **** Caribbean World Venus Beach **** Caribbean World Venus Beach ****

Hotelový komplex leží vo veľkej upravenej záhrade plnej paliem. Hotel so živou atmosférou uspokojí rodiny s deťmi i tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku spojenú s oddychom. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, 80 km od letiska v Monastire, 7 km od centra Hammametu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú pohodlne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s klimatizáciou, kúpeľňou, WC, telefónom, TV/SAT, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, maurská kaviareň, bary, reštaurácie a la carte, bar na pláži, TV miestnosť, parkovisko, diskotéka, animačné programy, masáže, sauna, bazén s tobogánmi, tenis, minigolf, lukostreľba, fitness centrum, stolný tenis, biliard, vodné pólo, detský bazén, detský klub, detské ihrisko. Slnečníky a ležadlá na pláži a pri bazéne bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.