Leto 2022, Tunisko

El Mouradi Club Kantaoui ****El Mouradi Club Kantaoui **** El Mouradi Club Kantaoui **** El Mouradi Club Kantaoui **** El Mouradi Club Kantaoui **** El Mouradi Club Kantaoui ****

Obľúbený hotel leží neďaleko romantického jachtového prístavu Port El Kantaoui. Hotelový komplex je tvorený hlavnou budovou a bungalovovou časťou v tuniskom štýle. Tento hotel je vhodný pre klientov, ktorí obľubujú hotely so širokou ponukou služieb. Jeho poloha je obzvlášť vhodná pre priaznivcov golfu. Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora, 35 km od letiska v Monastire, a 10 km od centra Sousse.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú dvojlôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek, s vlastnou kúpeľňou a WC, telefónom, chladničkou, TV/SAT, balkónom alebo terasou.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bankomat, trezor (na recepcii za poplatok), internet (za poplatok), reštaurácie, bar pri bazéne a na pláži, konferenčná miestnosť, pizzeria, maurská kaviareň, nočný klub, obchody so suvenírmi, sauna, masáže, kaderníctvo, business centrum, práčovňa, matrace (za poplatok), osušky (za depozit), 2 bazény, krytý bazén s jacuzzi, 5 tenisových kurtov, stolný tenis, biliard, petanque, šípky, lukostreľba, minigolf, fitness, golf (2 km od hotela), animačné programy, vodné a plážové športy, detský bazén, detský klub. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.