Leto 2024, Tunisko

Mövenpick Resort *****Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort *****

Hotelový rezort sa nachádza v Sousse. Kvalitné služby, výborná kuchyňa, množstvo športových aktivít, to všetko nájdete v hotelovom rezorte. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívnu dovolenku. Svojou ponukou a službami uspokojí aj náročnejších klientov. Nachádza sa priamo na dlhej, piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora. Letisko v Monastire je vzdialené 30 minút, centrum Sousse 1,5 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1 prístelky, s balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom, klimatizáciou, telefónom, kúpeľňou, WC, sušičom na vlasy, minibarom, trezorom, LCD TV/SAT.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácie a la carte (japonská, španielska...), reštaurácia na pláži, kaviareň, niekoľko barov, sauna, fitness centrum, thalasso terapia, konferenčná miestnosť, butik, kozmetický salón, bazény, plážový volejbal, stolný tenis, 18-jamkové golfové ihrisko vzdialené len niekoľko kilometrov, možnosť vodných športov, detský klub, detský bazén, detské animácie. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.