Leto 2020, Tunisko

Golden Tulip Mahdia Palace *****Golden Tulip Mahdia Palace ***** Golden Tulip Mahdia Palace ***** Golden Tulip Mahdia Palace ***** Golden Tulip Mahdia Palace ***** Golden Tulip Mahdia Palace *****

Tento luxusný hotel s komfortným vybavením a službami na najvyššej úrovni je postavený v typickom tuniskom štýle. Nachádza sa v kľudnej časti letoviska, uspokojí aj náročnejších klientov. Situovaný je priamo na piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora. Je vzdialený 55 km od letiska v Monastire a 3 km od centra Mahdie.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňou, WC, klimatizáciou, telefónom, TV/SAT, balkónom, terasou, alebo francúzskym oknom..
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia a la carte, lobby bar, bar na pláži aj pri bazéne, maurská kaviareň, konferenčná miestnosť, nočný klub, obchodná arkáda, Thalasso a Spa centrum, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, fitness centrum, golfové ihrisko – vedľa hotela, detský bazén, miniklub. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.