Leto 2020, Tunisko

Tabarka Beach *****Tabarka Beach ***** Tabarka Beach ***** Tabarka Beach ***** Tabarka Beach *****

TABARKA

Komfortný hotel je vhodný pre klientov, ktorí uprednostňujú služby na vysokej úrovni a chcú prežiť pokojnú, ničím nerušenú dovolenku. Je situovaný priamo na piesočnatej pláži, 3 km od centra Tabarky a v blízkosti golfového ihriska. Letisko je vzdialené 12 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, s možnosťou 1-2 prísteliek, s vlastnou kúpeľňou, WC, klimatizáciou, TV/SAT, sušičom na vlasy, minibarom, trezorom, balkónom, terasou, alebo oknom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bar na pláži, snack bar, reštaurácie, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, amfiteáter, konferenčné miestnosti, detské ihrisko, detský bazén, miniklub, babysitting, 2 bazény, vnútorný bazén, stolný tenis, aerobik, biliard, plážový volejbal, golf, vodné športy na pláži, diskotéka, animačné programy. Za poplatok: hammam, jacuzzi, masáže, sauna a turecké kúpele, WIFI. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.