Leto 2020, Tunisko

Vincci Djerba Resort & Spa ****Vincci Djerba Resort & Spa **** Vincci Djerba Resort & Spa **** Vincci Djerba Resort & Spa **** Vincci Djerba Resort & Spa **** Vincci Djerba Resort & Spa ****

DJERBA

Komfortný hotel zo siete Vincci je vybudovaný v maurskom štýle a vsadený do krásnej palmovej záhrady. Je vhodný aj pre náročnejších klientov, ktorí hľadajú dovolenku v príjemnom prostredí a s dobrými službami. Piesočnatá pláž je vzdialená 400 m, s pozvoľným vstupom do mora a s možnosťou využitia kyvadlovej dopravy. Letisko je vzdialené 15 km, centrum Midounu 3 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú priestranné, s klimatizáciou, kúpeľňou, WC, TV/SAT, minichladnička, trezor (za poplatok), sušič na vlasy, balkón, terasa, alebo francúzske okno.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, internet, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, maurská kaviareň, bary, bar pri bazéne, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, 2 bazény, vodné športy, vodný aerobik, wellness centrum, hammam, masáže, fitness, tenis, stolný tenis, minigolf, bowling, lukostreľba, plážový volejbal a futbal, animácie, večerné živé vystúpenia, diskotéka, detské ihrisko, detský bazén, miniklub. Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži bezplatne.

Stravovanie:
-all inclusive

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.