Leto 2023, Španielsko - MALORKA

Aparthotel Ariel ***Aparthotel Ariel *** Aparthotel Ariel *** Aparthotel Ariel *** Aparthotel Ariel ***

Rozľahlý komplex 4 budov stojacich od seba vždy len pár desiatok metrov. Každá budova je zasadená do peknej udržiavanej záhrady v pokojnej lokalite letoviska Cala d´Or. Od peknej piesočnatej pláže je komplex vzdialený 80 – 300 metrov podľa umiestnenia budovy. Do centra mestečka je to len pár metrov. Len 7 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko. Vďaka dobrému autobusovému spojeniu sa môžete ľahko dostať na ľubovoľné miesto na ostrove. Letisko je vzdialené 55 km. Hotel je vhodný predovšetkým na rodinnú dovolenku.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby (izby sú svojimi rozmermi menšie), možnosť 2 prísteliek pre deti, vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, balkón, alebo terasa.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciu, trezory za poplatok, hlavná reštaurácia, lobby, bar pri bazéne, TV miestnosť, pripojenie na internet (za poplatok), zmenáreň, práčovňa, miniklub, detské ihrisko, sauna, bazén, detský bazén, WIFI pripojenie na recepcii (za poplatok), animačné programy, volejbal, posilňovňa, aerobik, stolný tenis, minigolf, biliard. Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy, večere, formou bufetu, a ľahké občerstvenie počas dňa, rozlievané nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje v čase od 10.00 – 22.00 hod. na miestach určených hotelom.

Deti za zvýhodnenú cenu!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.