Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Mariant ***Mariant ***  Mariant ***  Mariant ***  Mariant ***  Mariant ***

Tento útulný hotel sa nachádza medzi dvoma letoviskami – Sa Coma a S´ Illot, v blízkosti hraníc chránenej prírodnej rezervácie. Je moderne vybavený (rekonštruovaný v roku 2005) a ponúka príjemné, pohodlné ubytovanie a kvalitný servis pre klientov všetkých vekových kategórií. Malá piesočnatá pláž je vzdialená 300 m od hotela, veľká prírodná pláž Sa Coma približne 10 minút chôdze. Letisko je vzdialené 65 km, centrum a nákupné možnosti sú vo vzdialenosti 100 m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby, možnosť 2 prísteliek pre deti, individuálne riadená klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, balkón alebo terasa.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, trezory za poplatok, hlavná reštaurácia, snack bar, pripojenie na internet (za poplatok), WIFI pripojenie na recepcii zadarmo, bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko, stolný tenis, fitnes. Čakajú na vás pestré chvíle plné zábavy a hier, pri ktorých sa zabavia nielen vaše deti, ale celá rodina, za asistencie slovenských animátorov. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, popoludní zmrzlina a zákusky, neobmedzené množstvo rozlievaných miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov v čase od 10.00 – 22.30 hod. na miestach určených hotelom

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.