Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Mediodía ***Mediodía *** Mediodía *** Mediodía *** Mediodía *** Mediodía ***

Hotel strednej kategórie v centre letoviska El Arenal nachádzajúci sa len pár krokov od piesočnatej pláže, odporúčame klientom, ktorí chcú tráviť dovolenku hlavne na pláži a mať zároveň všetky atrakcie bohatého nočného života na dosah. Predstavuje vhodnú voľbu pre tých, ktorí vyhľadávajú rušný nočný život a nespočetné množstvo nákupných a zábavných možností, blízkosť pláže a výhodnú cenu. Letisko je vzdialené 12 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Dvojlôžkové izby, možnosť 2 prísteliek pre deti, centrálne ladená klimatizácia, telefón, televízor, vlastná kúpeľňa so sprchou a WC.
Hotelovým hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, trezory za poplatok, hlavná reštaurácia, bar, malý bazén s oddelenou časťou pre deti, pripojenie na internet (za poplatok), hracie automaty, biliard, vodné športy na pláži. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.