Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Iberosol Son Caliu Mar ****Iberosol Son Caliu Mar **** Iberosol Son Caliu Mar **** Iberosol Son Caliu Mar **** Iberosol Son Caliu Mar ****

Pohodlný mestský hotelový rezort Iberosol Son Cali Mar prešiel v r. 2012 komplexnou rekonštrukciou s cieľom ponúknuť svojim hosťom maximálne pohodlie a komfort. Dvojposchodové hotelové budovy sú umiestnené okolo pekného, členitého bazéna, lemovaného urastenými palmami, k dispozícii je aj krytý bazén a Wellness centrum s ponukou najrôznejších procedúr a masáží. Komplex je zameraný okrem iného aj na handicapovaných klientov, či na hostí s obmedzenou pohyblivosťou, čomu je prispôsobený nielen interiér hotela a vybavenie špeciálnych izieb umiestnených na prízemí, ale napr. aj prístup do bazéna. Piesočnatá pláž je vzdialená 350m od hotela. Nákupné možnosti v okolí (Palma Nova), centrum 100 m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, telefón, TV SAT, minichladnička, vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor na izbe (za poplatok), balkón alebo terasa. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, bar pri bazéne, kaviareň, WIFI pripojenie na recepcii (zadarmo, na izbe za poplatok), bazén, detský bazén, krytý bazén, miniklub, detské ihrisko, bar na pláži (nepatrí do all inclusive), animačné programy, večerné programy, minifutbal, volejbal, basketbal, fitnes, sauna, masáže, Wellness centrum, vodné športy na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, filtrovaná káva, čaj, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10.30 – 23.00 na miestach určených hotelom.

Deti za zvýhodnenú cenu !!!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.