Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Coronado ****Coronado  **** Coronado  **** Coronado  **** Coronado  **** Coronado  ****

Pekný hotel je citlivo zasadený do píniového hája a je len pár metrov od menšej piesočnatej pláže. Hotel poskytuje kvalitný servis a príjemné zázemie aj pre náročnejších klientov. Hotel odporúčame prevažne párom, ktorým poskytuje takmer ideálne predpoklady na strávenie romantickej dovolenky. Pláž je vzdialená 50 m od hotela, kamienkovo – piesočnatá. Vzdialenosť od centra je 1 km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, telefón, centrálne riadená klimatizácia, TV so satelitným príjmom, minibar (spotreba za poplatok), kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, TV miestnosť, bar, snack bar, WIFI pripojenie (v časti hotela), bazén, konferenčná miestnosť, detský bazén, občasné večerné programy (živá hudba), športové aktivity (napr.squash), sauna, telocvičňa, vodné športy na pláži za poplatok...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia- raňajky a večere formou bufetu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.