Leto 2020, Bulharsko

Festa Pomorie ****Festa Pomorie **** Festa Pomorie **** Festa Pomorie **** Festa Pomorie ****

Tento obľúbený aparthotel s príjemnou atmosférou je situovaný pri južnej pláži strediska Pomorie, od centra je vzdialený asi 5 minút chôdze. V blízkosti hotela (v centre strediska) sa nachádza množstvo reštaurácií, obchodíkov, barov, kaviarní, diskoték či rôznych zábavných atrakcií pre deti i dospelých. Ľahko dostupný je taktiež romantický a historický Nesebar. Aparthotel Festa Pomorie sa nachádza priamo pri peknej piesočnatej pláži a je postavený v tvare písmena „U“, skladá sa z hlavnej budovy, ktorá je spojená s pavilónmi. Moderne a pekne zariadený aparthotel s výbornou polohou uspokojí klientov všetkých vekových kategórií.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch pre 2-5 osôb. Majú dve miestnosti - spálňu s dvoma lôžkami a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre dve osoby a s rozťahovacím kreslom. Nechýba v nich sprcha/WC, SAT TV, telefón, chladnička, kuchynský kút so základnou výbavou (taniere, poháre, príbory), elektrická dvojplatnička, klimatizácia, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a balkón (morská strana za príplatok).
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež moderná vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), výťah, reštaurácia s plážovou terasou, lobby bar, obchody so suvenírmi, 2 vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si služby all inclusive

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.