Leto 2020, Bulharsko

Salt Lake ***Salt Lake *** Salt Lake *** Salt Lake *** Salt Lake ***

Nový, štýlovo zariadený aparhotel Salt Lake dokončený v roku 2013 je situovaný v starej časti strediska Pomorie, cca 150m od peknej piesočnatej pláže s možnosťou vodných športov (vodný bicykel, vodné kolesá, windsurfing, jazda na banáne, motorové rogalo, člnky...) a asi 5 minút chôdze od centra. V blízkosti hotela (v centre strediska) sa nachádza množstvo reštaurácií, obchodíkov, barov, kaviarní, diskoték či rôznych zábavných atrakcií pre deti i dospelých. Vo vzdialenosti 500-700m od hotela sa nachádza pláž s liečivým bahnom. Moderne a pekne zariadený aparthotel s výbornou polohou uspokojí klientov všetkých vekových kategórií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v štúdiách a apartmánoch.
Štúdio – pre 2-4 osôb. Pozostáva z jednej miestnosti s 2 lôžkami a možnosťou 2 prísteliek. Nechýba v nich sprcha/WC, SAT TV, telefón, chladnička, kuchynský kútik (so základnou výbavou), elektrická dvojplatnička, klimatizácia, rýchlovarná kanvica a balkón.
Apartmány – pre 2-5 osôb. Pozostávajú z dvoch miestností – spálňa s 2 lôžkami a obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre dve osoby. Nechýba v nich sprcha/WC, SAT TV, telefón, chladnička, kuchynský kútik (so základnou výbavou), elektrická dvojplatnička, klimatizácia, rýchlovarná kanvica a balkón.

Stravovanie:
-bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si stravovanie v blízkom hoteli Sunny Bay

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.