Leto 2020, Turecko

Belinda ****Belinda **** Belinda **** Belinda **** Belinda **** Belinda ****

Obľúbený hotel leží len sedem kilometrov od malebného mestečka Side, v pôvabnej hotelovej oblasti Titreyen Gol. Niekoľko minútová prechádzka vás privedie k priezračnému moru, kde sa môžete osviežiť v hotelovom plážovom bare, poprechádzať sa po nekonečných tureckých plážach alebo sa ovlažiť vo vlnách Stredozemného mora. Výborný pomer kvality a ceny je ideálnou ponukou na strávenie príjemnej dovolenky pre stredne náročných klientov. Široká piesočnatá pláž premiešaná s drobnými kamienkami pri vstupe do mora je vzdialená cca 400m (hotelový zvoz zdarma). Počas mesiacov júl a august vám vaše dovolenkové chvíle spestria aj hotelové animácie, a to dokonca v sprievode slovenského animátora.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, telefónom, minibarom, SAT TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou. Hotel disponuje aj priestrannejšími rodinnými izbami.

K vybaveniu hotela patrí taktiež udržiavaná hotelová záhrada, vstupná hala s recepciou, veľký bazén, oddelený detský bazén, novovybudovaný bazén s tobogánmi, lobby bar, reštaurácia s vonkajšou terasou, a´la carte reštaurácia, pool bar, beach bar, turecké kúpele, sauna , masáže (za poplatok), minimarket, WIFI pripojenie, požičovňa áut, 2 tenisové kurty, stolný tenis, fitness centrum, detské ihrisko, minigolf, biliard, miniklub pre deti, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane alkoholických a nealkoholických nápojov – podávaných taktiež počas celého dňa (široká ponuka medzinárodnej i tradičnej tureckej kuchyne), ľahké popoludňajšie snacky (hamburgery, pizza, hranolky...), polnočné občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.