Leto 2020, Bulharsko

Iris ***Iris *** Iris *** Iris *** Iris *** Iris ***

Hotel Iris je situovaný v novovybudovanej časti letoviska Nesebar smerom na stredisko Ravda. Od centra Ravdy je vzdialený cca 10 minút chôdze a od mesta Nesebar cca 2,5km. Je zariadený veľmi pekným a moderným nábytkom. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená cca 150m. Tento moderný, príjemný hotel uspokojí aj náročnejších z vás. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám, najmä však rodinám s deťmi. V strediskách Ravda a Nesebar je množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a mnoho iných zábavných atrakcií pre deti i dospelých. Na nádhernej piesočnatej pláži na vás čakajú rôzne možnosti športového vyžitia (plážový volejbal, vodné bicykle, skútre, lyže, banán, potápanie, škola surfovania...). Odporúčame navštíviť historické Unescom chránené mestečko Nesebar.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v izbách a apartmánoch. Izby sú klimatizované, 2-lôžkové, s možnosťou až 2 prísteliek. Vybavené sú sprchou/WC, SAT TV, telefónom, chladničkou a balkónom. Apartmány disponujú 2 miestnosťami a ich kapacita je 2-4 osôb.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), výťah, reštaurácia, TV miestnosť, biliard, stolný tenis, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, WIFI pripojenie, SPA centrum (za poplatok – masáže, jacuzzi).

Stravovanie:
- raňajky, - podávané formou bufetu; možnosť doobjednať si večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.