Leto 2022, Bulharsko

Bajkal ***Bajkal *** Bajkal *** Bajkal *** Bajkal *** Bajkal ***

Obľúbený hotel Bajkal sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie v blízkosti centra, kde nájdete množstvo barov, reštaurácií, kaviarní, reštaurácií, nočných klubov, bazénov, šmykľaviek, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padáky, možnosť jazdenia na koňoch, kasíno, karaoke show...Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 150 metrov od hotela. Hotel pozostáva z 3 častí a odporúčame ho stredne náročným klientom všetkých vekových kategórií.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou až 2 prísteliek. Vybavené sú sprchou / WC, TV, telefónom, chladničkou a balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, TV miestnosť, 2 reštaurácie, výťah, trezory na recepcii (za poplatok), zmenáreň, lobby bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detské ihrisko, fitness, sauna a masáže, kaderníctvo, biliard, minigolf, internet na recepcii...

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00, káva, čaj, zmrzlina, zákusky

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.