Leto 2020, Bulharsko

Aparthotel Palazzo ***Aparthotel Palazzo *** Aparthotel Palazzo *** Aparthotel Palazzo *** Aparthotel Palazzo ***

Atraktívny aparthotel sa nachádza v novovybudovanej južnej časti letoviska Slnečné pobrežie v pokojnejšom prostredí. Tento aparthotel rodinného typu je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií, je pekne a moderne zariadený, Od nádhernej piesočnatej pláže je vzdialený cca 300m. V letovisku na vás čakajú bazény, šmykľavky, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, možnosť jazdenia na koňoch, diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, kasíno...Ľahko dostupný je aj historický Nesebar, do ktorého sa ľahko dostanete krátkou prechádzkou, miestnou autobusovou linkou, prípadne vláčikom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje klimatizovanými apartmánmi pre 2-4 osôb, majú 2 miestnosti (spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s rozkladacím gaučom), kuchynský kútik (taniere, poháre, príbory, elektrická dvojplatnička), chladničku, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), sprchu alebo vaňu, WC, sušič na vlasy a balkón.
K vybaveniu hotela patrí taktiež recepčná hala, zmenáreň, výťahy, internetový kútik, lobby bar, reštaurácia, minimarket, obchodík so suvenírmi, kadernícky, kozmetický a masážny salón, 2 vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti, WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si raňajky alebo polpenziu

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.