Leto 2020, Bulharsko

Diamond ****Diamond **** Diamond **** Diamond ****

Tento hotel sa nachádza v centre letoviska Slnečné pobrežie, v blízkosti promenády za miestnou komunikáciou. Plne klimatizovaný, zrekonštruovaný, vkusne a pohodlne zariadený, bezbariérový hotel s výbornými službami je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií, hlavne však pre mladých. Široká, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená cca 300m. V letovisku na vás čakajú bazény, šmykľavky, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, možnosť jazdenia na koňoch, diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, kasíno...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové a možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich sprcha/WC, sušič na vlasy, telefón, TV, chladnička, klimatizácia a balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou a trezormi (za poplatok), výťah, reštaurácia, lobby bar, kokteil bar s terasou, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, masáže, bazén so sladkou vodou, WIFI pripojenie a počítačový kútik...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; možnosť doobjednať si služby all inclusive za poplatok

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.