Leto 2020, Bulharsko

Luna ****Luna **** Luna **** Luna **** Luna **** Luna ****

Hotel Luna sa nachádza v severnej časti obľúbeného letoviska Zlaté Piesky, v menej rušnej zóne, cca 500m od centra. Je to elegantný hotel s príjemnou atmosférou, od nádhernej pláže je vzdialený cca 50m, vedú na ňu schody. V letovisku na vás čakajú bazény, šmykľavky, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, možnosť jazdenia na koňoch, diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, kasíno... Hotel Luna je vhodný aj pre náročnejšiu klientelu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich vaňa/WC, SAT TV, chladnička alebo minibar, klimatizácia, telefón, sušič na vlasy a balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež átriová vstupná hala s recepciou, trezor (za poplatok), zmenáreň, 4 výťahy, reštaurácia, reštaurácia a´la carte, bar s terasou, minimarket, barbeque, vnútorný aj vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, WIFI pripojenie, SPA a balneo centrum (sauna, masáže, fitness – za poplatok), stolný tenis, biliard... Slnečníky ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; možnosť doobjednať si služby all inclusive

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.