Leto 2020, Bulharsko

Tintyava ***Tintyava *** Tintyava *** Tintyava *** Tintyava ***

Veľmi obľúbený hotel Tintyava sa nachádza v centrálnej časti letoviska Zlaté Piesky, uprostred zelene v blízkosti komplexu verejne prístupných bazénov vybudovaných priamo na pláži. Je situovaný v centre kultúrneho a spoločenského diania s množstvom reštaurácií, barov, diskoték, karaoke show, kasín, športových ihrísk, možnosť jazdenia na koňoch, letov na padákoch, tenisových kurtov, aquaparku...Odporúčame ho najmä klientom mladšej vekovej kategórie a všetkým, ktorí vyhľadávajú rušný nočný život. Široká piesočnatá priestranná pláž sa nachádza cca 150m od hotela.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú SAT TV, telefónom, minibarom, sprchou/WC a balkónom alebo terasou. Hotel disponuje aj priestrannejšími rodinnými izbami.
K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), reštaurácia s terasou, zmenáreň, lobby bar, stolný tenis, biliard, detské ihrisko, lanové atrakcie, športové ihrisko, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, WIFI pripojenie...Slnečníky ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, snack v určených hodinách, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj v určených hodinách

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.