Leto 2020, Bulharsko

Exotika ***+Exotika ***+ Exotika ***+ Exotika ***+ Exotika ***+

Tento zrekonštruovaný hotel sa nachádza na južnom okraji letoviska Zlaté Piesky, v pokojnejšom prostredí. Je situovaný v prostredí plnom zelene a pôsobí exotickým dojmom, je vhodný pre všetky vekové kategórie. Centrum letoviska je vzdialené cca 2km (20 minút pešo), ktoré je ľahko dostupné pravidelnými autobusovými spojmi. Široká priestranná piesočnatá pláž sa nachádza cca 250m od hotela. V okolí hotela sa nachádzajú rôzne reštaurácie, bary, športové ihrisko a obchody, kde sú ceny približne o 30% nižšie ako v centre letoviska. V letovisku na vás zase čakajú bazény, šmykľavky, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, možnosť jazdenia na koňoch, diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary,kasíno...

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich SAT TV, telefón, chladnička, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, trezor, zmenáreň, reštaurácia s terasou, lobby bar, barbeque, internetový kútik a WIFI pripojenie, biliard, fitness, stolný tenis, vonkajší bazén...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- raňajky formou bufetu; možnosť doobjednať si večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.