Leto 2020, Bulharsko

Perla ***Perla *** Perla *** Perla *** Perla *** Perla ***

Hotel Perla sa nachádza v letovisku Zlaté Piesky, v menej rušnej zóne letoviska, je obklopený zeleňou. Elegantný hotel pozostáva zo 7-poschodí a od nádhernej piesočnatej pláže s pestrou ponukou vodných športov je vzdialený cca 450m (vedú k nej schody). V letovisku Zlaté piesky sa nachádzajú rôzne reštaurácie, kaviarne, bary, diskotéky, karaoke show, kasína, aquapark, bazény, šmykľavky, tenisové kurty, možnosť jazdenia na koňoch, kolky.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžové s možnosťou prístelky. Vybavené sú sprchou/WC, SAT TV, chladničkou, klimatizáciou, telefónom, rádiom a balkónom.
K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), reštaurácia so záhradou, barbeque, lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, jacuzzi, zmenáreň, mini market, detské ihrisko, stolný tenis, biliard, internetový kútik, práčovňa, lekár, manikúra, pedikúra, sauna, masáže, WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; možnosť doplatiť si služby all inclusive

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.