Leto 2020, Grécko - VNÚTROZEMIE

Apartmánový dom Mary ***Apartmánový dom Mary *** Apartmánový dom Mary *** Apartmánový dom Mary *** Apartmánový dom Mary ***

OLYMPSKÁ RIVIÉRA
Obľúbený zrenovovaný apartmánový dom Mary sa nachádza v blízkosti centra strediska Paralia – približne 5 minút chôdze. Od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora je vzdialený cca 200m. V letovisku sa nachádzajú typické grécke taverny, kaviarne, diskotéky, požičovne áut, bicyklov...Na pláži na vás zasa čaká pestrá ponuka vodných športov. Apartmánový dom Mary odporúčame stredne náročným klientom všetkých vekových kategórií, najmä rodinám s deťmi.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v štúdiách, ktoré sú jednoducho, ale účelne zariadené. Vybavené sú kuchynským kútom s kuchynskou linkou, chladničkou, elektrickým varičom a základným riadom, SAT TV, sprcha/WC a balkónom. Klimatizácia, alebo ventilátor sú k dispozícii za príplatok a WIFI pripojenie je možné na recepcii.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si stravovanie v blízkej reštaurácii

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 119 EUR / osoba

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.