Leto 2020, Grécko - VNÚTROZEMIE

Apartmánový dom Relax ***Apartmánový dom Relax *** Apartmánový dom Relax *** Apartmánový dom Relax *** Apartmánový dom Relax *** Apartmánový dom Relax ***

OLYMPSKÁ RIVIÉRA
Obľúbený zrenovovaný apartmánový dom Relax sa nachádza v blízkosti centra strediska Paralia. Od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora je vzdialený cca 120m. V letovisku sa nachádzajú typické grécke taverny, kaviarne, diskotéky, požičovne áut, bicyklov...Na pláži na vás zasa čaká pestrá ponuka vodných športov. Apartmánový dom Relax odporúčame stredne náročným klientom všetkých vekových kategórií.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v štúdiách a apartmánoch, ktoré sú jednoducho, ale účelne zariadené. Kuchynský kút je vybavený linkou, chladničkou, elektrickým varičom a základným riadom, nechýba v nich sprcha, WC, WIFI pripojenie, SAT TV a balkón. Kapacita štúdií a apartmánov je 2 – 5 osôb.
Hosťom je k dispozícii taktiež malá vstupná hala s recepciou.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si stravovanie v blízkej reštaurácii

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 119 EUR / osoba

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.