Leto 2020, Grécko - VNÚTROZEMIE

Apartmánové byty Nei Pori ***Apartmánové byty Nei Pori *** Apartmánové byty Nei Pori *** Apartmánové byty Nei Pori *** Apartmánové byty Nei Pori *** Apartmánové byty Nei Pori ***

OLYMPSKÁ RIVIÉRA
Nei Pori – štúdia a apartmány situované v stredisku Nei Pori v rôznych apartmánových domoch. Od peknej piesočnatej pláže sú vzdialené maximálne 250m, nachádzajú sa v pomerne kľudnom prostredí. Tieto apartmánové byty odporúčame stredne náročným klientom všetkých vekových kategórií, najmä však rodinám s deťmi. V letovisku sa nachádzajú mnohé typické grécke taverny, kaviarne, počas letnej sezóny tobogány pre deti, ihriská, kolotoče, motokáry...v stredisku Platamonas (3km) aj diskotéky. Dopravné spojenie je zabezpečené miestnym vláčikom.

Vybavenie apartmánov:
Všetky štúdia a apartmány sú jednoducho, účelne zariadené. Vybavené sú kuchynským kútom (kuchynská linka, chladnička, elektrický varič, základný riad), sprchou, WC a balkónom. Kapacita apartmánov je od 2 do 6 osôb.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si stravovanie v blízkej reštaurácii

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 119 EUR / osoba


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.