Leto 2020, Chorvátsko

Apartmány Koversada **** PRE NUDISTOVApartmány Koversada **** PRE NUDISTOV Apartmány Koversada **** PRE NUDISTOV Apartmány Koversada **** PRE NUDISTOV Apartmány Koversada **** PRE NUDISTOV

Apartmány Koversada sa nachádzajú asi 1km južne od mesta Vrsar, v známom európskom nudistickom stredisku Koversada, v časti Blesička na južnej strane pahorku, na okraji Limského fjordu. Z apartmánov sa ponúka jedinečný pohľad na Limský záliv. Pláž je kamenná a štrková s prírodnými aj upravenými plochami na slnenie.

Vybavenie apartmánov / ubytovanie:
Apartmány sú vkusne zariadené, klimatizované. Vybavené sú kuchynským kútom, sprchou, WC, fénom, SAT TV, trezorom, WIFI pripojením a balkónom alebo loggiou. Rozloha apartmánov je 27 m2 – 32 m2, kapacita 2 – 4 osoby.
Hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, reštaurácia, reštaurácie a´la carte, pizzeria, bary, ambulancia, WIFI a internetový kútik, samoobsluha, celodenné animačné programy pre deti i dospelých, v športovom centre – 8 tenisových kurtov, stolný tenis, minigolf, ihrisko pre basketbal, volejbal, prenajímanie bicyklov, vodné športy...

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť doobjednať si polpenziu podávanú formou bufetu v reštaurácii Amfora

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 79 EUR / osoba

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.