Leto 2020, Chorvátsko

Delfin ***Delfin *** Delfin *** Delfin *** Delfin ***

Obľúbený hotel Delfin leží v oblasti Istria – Poreč, v Zelenej Lagune, v jednom z najupravenejších a najlepšie vybavených turistických centier Jadranu. Spojenie s centrom Poreča (cca 6km) je možné mestským autobusom alebo turistickým vláčikom. Členitá budova hotela tvorená niekoľkými krídlami je situovaná na slnečnom polostrove, obkolesená zeleňou. Štrkovo – kamenistá pláž s upravenými platňami na slnenie a s tobogánom je vzdialená asi 100m.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú menšie, s možnosťou prístelky. Majú sprchu, WC, telefón a balkón. Hotel disponuje aj rodinnými izbami pozostávajúcich z dvoch miestností.
K vybaveniu hotela patrí taktiež reštaurácia, spoločenské priestory, zmenáreň, trezor (za poplatok), aperitív bar, TV miestnosť, predajňa suvenírov / novín, internetový kútik a WIFI pripojenie, kaderníctvo, masážny salón, bazén s barom a slnečnou terasou, celodenné animačné programy pre deti i dospelých...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok. V blízkosti hotela sa nachádza aj detské ihrisko, rôzne reštaurácie, bary, obchodíky, plážové a športové centrum – tenis, minigolf, basketbal, volejbal, požičovňa bicyklov, člnov, strelnica, potápanie, parasailing...

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere podávané formou bufetových stolov

Doprava:
-vlastná
-autobusová

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.