Leto 2022, Chorvátsko

Fortuna Island ***+Fortuna Island ***+ Fortuna Island ***+ Fortuna Island ***+ Fortuna Island ***+ Fortuna Island ***+

Tento veľmi obľúbený hotel sa nachádza na ostrovčeku sv. Nikola, priamo oproti historickému centru Poreča (Istria), vzdialeného len 5 minút plavby loďkou. Situovaný je v píniovom parku v bezprostrednej blízkosti mora. Nachádza sa na tichom mieste, mimo rušného života. Pláže na ostrovčeku sú skalnato – kamenisté s upravenými plochami na slnenie, štrkové aj trávnaté. Hostia hotela majú zabezpečený bezplatný prevoz loďkou na ostrov sv. Nikola počas celého pobytu, ktorá premáva cca každých 30 minút.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú sprchou, WC, telefónom, SAT TV a balkónom.
K vybaveniu hotela patrí taktiež reštaurácia, aperitív bar, bazén so sladkou vodou pre dospelých i deti, snack bar s terasou pri bazéne, WIFI pripojenie, animácie pre deti i dospelých + večerné zábavné programy. Športové centrum sa nachádza cca 250m od hotela (tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, detské ihrisko, vodné športy...).

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetu

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 79 EUR / osoba


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.