Leto 2020, Chorvátsko

Apartmány Polynesia ***Apartmány Polynesia *** Apartmány Polynesia *** Apartmány Polynesia *** Apartmány Polynesia ***

Apartmány Polynesia ležia v letovisku Istria – Umag, v stredisku Katoro, asi 3km od centra mestečka. S centrom ho spája aj obľúbený vláčik. Apartmány sú rozmiestnené v príjemnom borovicového hája popri morskom pobreží vo vzdialenosti 50 až 300m od mora. Pláž je čiastočne kamenistá s upravenými betónovými plochami na slnenie.

Vybavenie apartmánov / ubytovanie:
Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom, sprchou, WC, telefónom a balkónom, resp. terasou. Väčšina apartmánov á i vonkajší krb. Kapacita apartmánov je od 3 do 5 osôb.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež centrálna recepcia, trezor (za poplatok), reštaurácia, pizzeria, snack bar na pláži, bazén so sladkou vodou pre deti i dospelých, WIFI pripojenie, rôzne animačné programy pre deti i dospelých. V bezprostrednej blízkosti apartmánov sa nachádza športový komplex s ihriskami pre rôzne športy, jazdecké centrum, požičovňa bicyklov, v stredisku Katoro trh, ambulancia, supermarket, tenisové kurty, minigolf...

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť priplatiť si polpenziu

Doprava:
-vlastná
-autobusová

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.