Leto 2020, Chorvátsko

Apartmány Sol Stella ****Apartmány Sol Stella **** Apartmány Sol Stella **** Apartmány Sol Stella **** Apartmány Sol Stella ****

Apartmány Sol Stella sa nachádzajú v stredisku Stella Maris Resort (Istria – Umag), asi 2km od centra mestečka, kam premáva aj obľúbený turistický vláčik. Pláže sú prírodné kamenisté s upravenými plochami na slnenie. V stredisku Stella Maris Resort na vás čaká široká ponuka vodných športov, škola potápania, ITC centrum s 15 tenisovými kurtami, požičovňa bicyklov, mnoho reštaurácií so živou hudbou a taktiež v areáli pizzerie, kaviarne, pošta, trh, supermarket, ambulancia, bazén pre dospelých i pre deti. Stredisko má malý prístav s možnosťou kotvenia súkromných člnov a jácht.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Zrekonštruované, klimatizované apartmány pre 3 – 4 osoby. Majú 2-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s 1-2 lôžkami, kuchynský kútik, mikrovlnku, kúpeľňu s WC, LCD TV a balkón.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia; možnosť priplatiť si polpenziu

Doprava:
-vlastná
-autobusová

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.