Leto 2020, Chorvátsko

Adriatic / Jadran **Adriatic / Jadran ** Adriatic / Jadran ** Adriatic / Jadran ** Adriatic / Jadran **

Hotely Adriatic a Jadran sú hotelmi s výbornou polohou v stredisku Punta, asi 1,5km od centra mestečka, priamo pri mori s upravenou plážou s betónovými plochami na slnenie a v blízkosti jachtového prístavu (ACI Marina). V stredisku sa nachádza množstvo reštaurácií so živou hudbou, kaviarní, barov či obchodíkov. Okolo polostrova Punta sa nachádzajú menšie piesočnaté úseky.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
ADRIATIC – jednoducho, starším pôvodným nábytkom zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prístelky. Vybavené sú sprchou, WC, telefónom.
JADRAN – jednoducho, starším pôvodným nábytkom zariadené, rozlohovo menšie 2-lôžkové izby. Vybavené sú sprchou s WC a malým balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, trezor (za poplatok), internetový kútik, reštaurácia, lobby bar s terasou, taverna a ´la carte na pláži, v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, možnosť vodných športov na pláži.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetu

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 79 EUR

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.