Leto 2020, Taliansko

Superga ***Superga *** Superga *** Superga *** Superga ***

RIMINI
Hotel Superga sa nachádza v tichšej časti letoviska Rimini, avšak zároveň v blízkosti centra. Je kompletne zrenovovaný, plne klimatizovaný a od krásnej 20km dlhej piesočnatej pláže vzdialený približne 150m. V blízkosti hotela sa nachádza taktiež zábavný park Fiabilandia Aquafun a Italia in miniatura. Na promenáde a v historickom centre mesta Rimini na váš čaká množstvo reštaurácií, kaviarní, barov, diskoték či obchodíkov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón , LCD TV, sušič na vlasy, trezor a balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, terasa, bar, WIFI pripojenie, možnosť vodných športov na pláži.

Stravovanie:
- polpenzia: kontinentálne raňajky formou bufetu a večere výberom z dvoch menu + šalátový bufet; možnosť priplatiť si plnú penziu

Doprava:
- individuálna

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.