Leto 2020, Taliansko

Hotel a apartmány Alla Rotonda ***Hotel a apartmány Alla Rotonda *** Hotel a apartmány Alla Rotonda *** Hotel a apartmány Alla Rotonda *** Hotel a apartmány Alla Rotonda ***

LIDO DI JESOLO
Tento hotel a apartmány sa nachádzajú v západnej časti letoviska Lido di Jesolo na námestí Nember. Alla Rotonda je klientmi veľmi obľúbený rodinný hotel situovaný cca 50m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. V blízkosti hotela sa nachádza Aqualandia, široký výber reštaurácií, kaviarní, barov či diskoték v letovisku i v jeho okolí.

Vybavenie hotela a apartmánov / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Majú kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, telefón, klimatizáciu (pri teplote vzduchu vyššej ako 22°). trezor a balkón.
Apartmány sú vybavené kuchynským kútom so základným vybavením (elektrický varič, chladnička, kuchynský riad), SAT TV, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom. Uteráky a čistiace prostriedky nie sú k dispozícii. Ponúkame apartmány s rôznymi kapacitami od 3 – 7 osôb.

Hotelovým hosťom je k dispozícii recepcia, reštaurácia a WIFI pripojenie.

Stravovanie:
- ubytovanie v izbách: polpenzia – kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, večera výberom z menu
-ubytovanie v apartmánoch: bez stravy s možnosťou varenia; možnosť priplatiť si stravu

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 82 EUR / osoba

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.