Leto 2020, Taliansko

Rezidencia La Zattera ***Rezidencia La Zattera *** Rezidencia La Zattera *** Rezidencia La Zattera *** Rezidencia La Zattera *** Rezidencia La Zattera ***

PORTO SANTA MARGHERITA

Rezidencia sa nachádza v mestečku Porto Santa Margherita, známom najväčšom prístavom Benátskej riviéry. Účelne vybavené apartmány, takmer nedotknutá príroda a priateľská atmosféra letoviska určite splnia očakávania klientov všetkých vekových kategórií, odporúčame avšak hlavne pre rodiny s deťmi. Od udržiavanej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a možnosťou rôznych vodných a plážových športov je rezidencia La Zattera vzdialená iba 70m. V centre mestečka a pozdĺž prístavu sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. V neďalekom Caorle sa nachádza vodný park s množstvom tobogánov, kĺzačiek a iných atrakcií, v Bibione Aqualandia.

Vybavenie rezidencie / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch s obývacou izbou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a samostatnou spálňou pre 2 osoby, kuchynským kútom so základným vybavením podľa počtu osôb v apartmáne a sprchou/WC.
Táto moderná, poschodová rezidencia La Zattera je umiestnená v tichšom prostredí. Klientom je k dispozícii taktiež bazén a výťah.

Stravovanie:
- bez stravy s možnosťou varenia

Doprava:
-vlastná
-autobusová: príplatok za dopravu klimatizovaným autobusom 82 EUR / osoba

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.