Leto 2022, Taliansko

Torre Ruffa Robinson ***Torre Ruffa Robinson *** Torre Ruffa Robinson *** Torre Ruffa Robinson ***

KALÁBRIA
Tento obľúbený hotelový komplex sa nachádza v oblasti Capo Vaticano, cca 10km od mesta Tropea, 2km od San Nicolo di Ricardi a 60km od letiska Lamezia Terme. Do okolitých miest sa dostanete ľahko taxíkom alebo miestnou dopravou. Neďaleko komplexu sa nachádza rôzne obchody, bary, reštaurácie...Moderný prázdninový komplex je situovaný v krásnej záhrade, priamo pri piesočnato-kamienkovej pláži, obklopený skalnatými útesmi.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo rodinné izby s 2 miestnosťami. Vo všetkých izbách nechýba chladnička, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizácia, telefón, SAT TV, trezor a balkón alebo terasa.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, trezor, reštaurácia, bar s terasou, piano bar, slnečná terasa s výhľadom na more, supermarket, detský kútik, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, malá diskotéka, detské ihrisko, amfiteáter, tenisový kurt, stolný tenis, solárium, lukostreľba, biliard, WIFI pripojenie, na pláži možnosť vodných športov, potápania, šnorchlovania, rôzne animácie...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-polpenzia: rozšírené kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, večere výberom z menu

Doprava:
-Individuálna
-autobusová (info o nástupných miestach v našej CA)
-letecká (odlet z BA)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.