Leto 2020, Taliansko

Villaggio Marco Polo ***Villaggio Marco Polo *** Villaggio Marco Polo *** Villaggio Marco Polo *** Villaggio Marco Polo ***

KALÁBRIA
Hotelový rezort Marco Polo sa nachádza priamo na exkluzívnej pláži Riace s výhľadom na sopku Stromboli, v jednej z najkrajších častí oblasti Capo Vaticano, v tesnej blízkosti Santa Domenica a len 2km od Tropei. Neďaleké mestečko Capo Vaticano Vám ponúka široký výber talianskych reštaurácií, pizzerií, barov, nočných klubov či obchodov. Situovaný je na svahu s panoramatickým výhľadom na more a nádhernú piesočnatú pláž. Spojenie na pláž je zabezpečené výťahmi. Tento hotelový komplex pozostáva z budovy recepcie a niekoľkých vedľajších budov. Všetky apartmány sú obklopené zeleňou, pomarančovníkmi a olivovníkmi. Odporúčame ho strednej náročným klientom všetkých vekových kategórií.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Hotel ponúka izby typu economy a clasic (rozlohovo väčšie a s novším nábytkom). Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, účelne a jednoducho zariadené. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchou a WC, chladnička, telefón, klimatizácia, TV a balkón alebo terasa.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, výťahy na pláž, bar, vonkajší bazén, jacuzzi, amfiteáter, tenisové kurty, futbalové ihrisko, reštaurácia, malý obchod, WIFI pripojenie (za poplatok), rôzne animácie, detský klub, solárium, masáže, detské ihrisko, karaoke, možnosť potápania a vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-polpenzia: kontinentálne raňajky, večere servírované výberom z menu + šalátový bufet; možnosť priplatiť si plnú penziu

Doprava:
-Individuálna
-autobusová (info o nástupných miestach v našej CA)
-letecká (odlet z BA)


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.