Leto 2020, Taliansko

Villaggio Baia Delle Sirene ****Villaggio Baia Delle Sirene **** Villaggio Baia Delle Sirene **** Villaggio Baia Delle Sirene **** Villaggio Baia Delle Sirene ****

KALÁBRIA
Villaggio Baia delle Sirene sa nachádza 15km od historického mesta Tropea, 16km od mestečka Pizzo a od centra Briatico , plného talianskych reštaurácií, pizzerií, barov, nočných klubov či obchodíkov, je vzdialené cca 2km. Bezplatný shuttle bus od hotela do centra premáva 2x denne. Leží priamo na piesočnatej pláži (pri vstupe sú miestami kamene a štrk) s pozvoľným vstupom do mora v jednej z najkrajších zátok na pobreží Costa degli Dei. Budova hotela bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2010 a je ideálna pre oddychovú a relaxačnú dovolenku.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich telefón, TV, chladnička, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy, WIFI pripojenie, izby nemajú balkón.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, reštaurácia, bar s terasou, amfiteáter, tenisový kurt , športové ihrisko, veľký vonkajší bazén, detský bazén, detské ihrisko, rôzne animácie, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- light all inclusive: kontinentálne raňajky formou bufetu, obedy a večere výberom z menu + šalátový bufet + ? vína a ? vody (na osobu)

Doprava:
-Individuálna
-autobusová (info o nástupných miestach v našej CA)
-letecká (odlet z BA)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.