Leto 2020, Taliansko

Villaggio Sole Mare ***+Villaggio Sole Mare ***+ Villaggio Sole Mare ***+ Villaggio Sole Mare ***+ Villaggio Sole Mare ***+ Villaggio Sole Mare ***+

KALÁBRIA
Tento obľúbený hotelový komplex sa nachádza priamo na krásnom pobreží medzi Tropeou a Capo Vaticanom, s výhľadom na sopku Stromboli. Od letiska Lamezia Terme je vzdialený približne 72km a od historického mesta Tropea cca 10km, kam sa ľahko dostanete taxíkom alebo miestnou dopravou. V neďalekom stredisku Capo Vaticano navás zasa čaká široký výber typických talianskych reštaurácií, pizzerií, barov, nočných klubov či obchodov. Villaggio Sole Mare pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších 1-2 podlažných budov a situovaný je priamo v krásnej záhrade s banánovníkmi, priamo na nádhernej piesočnatej pláži.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú telefónom, TV, malou chladničkou, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie je k dispozícii taktiež trezor, detská postieľka a WIFI pripojenie.

V komplexe sa nachádza taktiež recepcia, reštaurácia, a´la carte reštaurácia, pizzeria, bar s terasou a s výhľadom na more, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, malý supermarket, diskotéka, detské ihrisko, amfiteáter, tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, solárium, lukostreľba, biliard, požičovňa bicyklov a motoriek, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- polpenzia: rozšírené kontinentálne raňajky a večere formou bufetu; možnosť doobjednať si obedy

Doprava:
-Individuálna
-autobusová (info o nástupných miestach v našej CA)
-letecká (odlet z BA)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.