Leto 2020, Taliansko

Maritalia Club Village ****Maritalia Club Village **** Maritalia Club Village **** Maritalia Club Village **** Maritalia Club Village **** Maritalia Club Village ****

PUGLIA
Tento komfortný hotelový komplex je situovaný v srdci prírody, len pár krokov od zlatistej pláže (cca 350m). Klientom ubytovaným v tomto komplexe sa ponúka nádherný pohľad na historické mesto Peschici, ktorého centrum je vzdialené asi 2km, dostupné aj miestnou dopravou.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, klimatizované s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou.

Hosťom tohto nedávno zrekonštruovaného hotelového komplexu je k dispozícii taktiež recepcia, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV, wellness centrum so saunou, vírivkou a masážami (za poplatok), 3 bazény – jeden plavecký a jeden detský, tenisový kurt, stolný futbal a tenis, fitness, lukostreľba, denné animácie so športovými programami a večerný zábavný program, plážový servis...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, počas jedál nealko nápoje, víno, stolová voda, v bare pri bazéne v čase od 10:00 – 24:00 nealko nápoje a miestne alkoholické nápoje

Doprava:
-vlastná
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.