Pútnické zájazdy

Lurdy a Fatima leteckyLurdy a Fatima letecky Lurdy a Fatima letecky Lurdy a Fatima letecky Lurdy a Fatima letecky

Momentálne nedostupné.


1.deň:
ráno odlet z Bratislavy do Lúrd, slovenská svätá omša, možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou. Prechádzka po stopách sv. Bernadetty po mestečku Lurdy, mariánska procesia s požehnaním, večera v hoteli, sviečkový sprievod, nocľah.

2.deň:
raňajky, slovenská svätá omša pri Jaskyni Zjavenia, možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou, Krížová cesta, premietanie o živote sv. Bernadetty, mariánska procesia, večera v hoteli, sviečkový sprievod, nocľah.

3.deň:
raňajky, transfer na letisko a odlet do Portugalska. Prehliadka mesta Porto s miestnym sprievodcom a slovenská svätá omša. Cesta autokarom do Fatimy, ubytovanie a večera v hoteli, ružencová pobožnosť a večerný sviečkový sprievod, nocľah.

4.deň:
raňajky, slovenská svätá omša, Krížová cesta a prehliadka Valinhos a Aljustrel. Popoludní návšteva Batalhy (kláštor zo 14. stor.), Alcobacy (najväčší kostol v Portugalsku – pamiatka UNESCO) a rybárskej dedinky Nazaré s miestnym sprievodcom. Návrat do Fatimy, večera, ruženec a sviečkový sprievod, nocľah.

5.deň:
raňajky, slovenská svätá omša, ružencová pobožnosť a medzinárodná svätá omša. Popoludní odchod z Fatimy na letisko do Porta, večer odlet do Bratislavy.

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Bratislava – Lurdy – Porto – Bratislava.
UBYTOVANIE: 2 x v dvoj- a trojlôžkových izbách v 3* hoteli v centre Lúrd, 2 x dvoj- a trojlôžkových izbách v 3* hoteli v centre Fatimy.
STRAVOVANIE: 2 x polpenzia (kontinentálne raňajky a servírované večere formou menu) v Lurdách, 2 x polpenzia (kontinentálne raňajky a servírované večere formou menu vrátane nápojov) vo Fatime.
OSTATNÉ: služby sprievodcu CK a kňaza, transfery z letiska v Lurdách do hotela a späť, a z Porta do Fatimy a späť, výlet Alcobaca, Batalha a Nazaré (bez vstupov), prehliadka Porta s miestnym sprievodcom, náboženský program podľa popisu, DPH.


PRÍPLATOK:
- za jednolôžkovú izbu 110 EUR k uvedenej cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.