Pútnické zájazdy

Malta De Luxe leteckyMalta De Luxe letecky Malta De Luxe letecky Malta De Luxe letecky Malta De Luxe letecky

1.deň:
transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet na Maltu, transfer z letiska do hlavného mesta Valletta, krátka panoramatická autobusová prehliadka mesta, ubytovanie v hoteli v okolí hlavného mesta, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, celodenný výlet s miestnym sprievodcom po stopách sv. Pavla (Mosta Dome, Kostol St. Paul´s Bay Village, kaplnka St. Paul Milqi). Prezriete si dedinku Naxxar, kde sv. Pavol zhromaždil prvých kresťanov ku kázaniam evanjelia, slovenská svätá omša. Návrat do hotela, večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, celodenný výlet s miestnym sprievodcom na ostrov Gozo. Navštívite Baziliku sv. Petra a Pavla v Nadure a farský kostol v Munxare. Prezriete si Victoriu – hlavné mesto ostrova Gozo (obed zahrnutý v cene zájazdu) a pokračujete do Xlendi Bay, jedného z najkrajších miest ostrova. Vyvrcholením programu na Goze bude návšteva mariánskeho pútnického miesta Chrámu Panny Márie Ta Pinu, kde sa Panna Mária zjavila v roku 1883, slovenská svätá omša. Prehliadku ostrova Gozo zakončíme pri majestátnych skalných oblúkoch na morskom pobreží Tieqa Žerqa (Azúrové okno). Loďou sa vrátime späť na Maltu, autobusový transfer do hotela, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, prehliadka Kostola sv. Pavla v Rabate s návštevou katakomb a jaskyne, v ktorej údajne žil sv. Pavol po svojom stroskotaní na Malte v roku 60. Navštívite katedrálu sv. Pavla v Mdine, kde bude slovenská svätá omša. Krátke zastávky pri morskej jaskyni Blue Grotto a v malebnej rybárskej dedinke Marsaxlokk zakončia program na Malte. V popoludňajších hodinách transfer na letisko, odlet do Viedne a následne transfer autokarom do Bratislavy.

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Malta a späť.
UBYTOVANIE: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v oblasti Sliema/Valletta.
STRAVOVANIE: 3 x polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov) a 1 x obed formou menu na ostrove Gozo.
OSTATNÉ: transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava na Malte a Goze podľa programu autokarom, trajekt na Gozo a späť, prehliadky na 2., 3. a 4. deň s miestnym maltským sprievodcom, vstupy do pamiatok podľa popisu, služby slovenského sprievodcu – kňaza, program podľa popisu, DPH.

PRÍPLATOK:
- za jednolôžkovú izbu 45 EUR.

Dôležitá informácia: V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Malte a Goze sú miestnym autokarom. Prehliadky počas 3 dní s miestnym maltským sprievodcom, vstupy a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.