Pútnické zájazdy

Lurdy leteckyLurdy letecky Lurdy letecky Lurdy letecky Lurdy letecky Lurdy letecky

1.deň:
v skorých ranných hodinách odlet z Bratislavy, prílet do Lúrd, krátka orientačná prehliadka areálu, popoludní slovenská svätá omša a ďalší náboženský program, premietanie o živote sv. Bernadetty, ktorá sa narodila v Lurdách v roku 1844. Ako štrnásťročná videla 18 zjavení Panny Márie, ktoré sú oficiálne uznané cirkvou. Keď sa o zjaveniach dozvedeli ľudia, začali prichádzať na toto miesto a boli zaznamenané prvé zázračné uzdravenia. Popoludní nasleduje mariánska procesia, večera, sviečkový sprievod, nocľah.

2.deň:
raňajky, slovenská svätá omša pri Jaskyni zjavenia, individuálne možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou dopoludnia, resp. i popoludní, slovenská Krížová cesta, mariánska procesia s požehnaním, večera, sviečkový sprievod, nocľah.

3.deň:
raňajky, slovenská svätá omša, alebo možnosť účasti na medzinárodnej svätej omši v podzemnej Bazilike Pia X., pešia prehliadka po stopách sv. Bernadetty na miesta, ktoré sú spojené s jej životom v mestečku Lurdy, voľný program, popoludní transfer na letisko a odlet do Bratislavy.

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Bratislava – Lurdy a späť.
UBYTOVANIE: 2 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách v 2* alebo 3* hoteli v centre Lúrd.
STRAVOVANIE: 2 x polpenzia (kontinentálne raňajky a servírované večere formou menu) v Lurdách, občerstvenie na palube lietadla.
OSTATNÉ: služby sprievodcu CK, sprievod kňaza, transfery z letiska v Lurdách do hotela a späť, náboženský program podľa popisu, DPH.

PRÍPLATOK:
- za jednolôžkovú izbu 60 EUR k uvedenej cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.