Pútnické zájazdy

Izrael a Mŕtve moreIzrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more

1.deň:
odlet z Bratislavy do Tel Avivu, transfer do oblasti Galilea. Ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, prehliadka Nazareta (Bazilika Zvestovania, Kostol sv. Jozefa) a návšteva miesta prvého zázraku v Káne Galijejskej (obnova manželských sľubov). Popoludní návšteva Kafarnaumu – dom sv. Petra, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha – miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb, miesto primátu sv. Petra, návrat do hotela, večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, výstup na vrch Tabor, prehliadka Kostola Premenenia Pána a návšteva Yardenitu (rieka Jordán) – obnovenie krstných sľubov. Popoludní transfer do Betlehema s krátkou zastávkou v Jerichu. Ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, prehliadka Betlehema (Bazilika narodenia Ježiša Krista, Pole pastierov, Jaskyňa Mlieka). Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori a návšteva Ain Karem (narodenie Jána Krstiteľa a miesto Navštívenia Panny Márie u Alžbety). Večera a nocľah.

5.deň:
raňajky, odchod autokarom do Jeruzalema. Prehliadka mesta – Olivová hora – prehliadka kostola Pater Noster, návšteva Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, Kostol Hrobu Panny Márie, Múr nárekov a Večeradlo. Odchod na krátke kúpanie v Mŕtvom mori. Večera a nocľah.

6.deň:
raňajky, prehliadka Betánie – Lazarov hrob, Prechod Júdskou púšťou, návšteva Mŕtveho mora s možnosťou kúpania. Popoludní možnosť fakultatívneho výletu na Massadu a do Qumranu. Večera a nocľah.

7.deň:
raňajky, prehliadka Jeruzalema – Krížová cesta – Via Dolorosa, Bazilika Božieho hrobu na Golgote. Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori. Večera a nocľah.

8.deň:
raňajky, transfer z hotela na letisko a odlet z Tel Avivu do Bratislavy.

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Cena zahŕňa
LETECKÁ DOPRAVA: Bratislava – Tel Aviv a späť + letiskové a palivové poplatky.
UBYTOVANIE: 7 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.
STRAVOVANIE: 7 x polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov.
OSTATNÉ: doprava po Izraeli klimatizovaným autokarom, služby sprievodcu – kňaza, program podľa popisu, DPH.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.