Poznávacie zájazdy

Amsterdam leteckyAmsterdam letecky Amsterdam letecky Amsterdam letecky Amsterdam letecky Amsterdam letecky

1.deň:
transfer autokarom z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet z Viedne do Amsterdamu, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností mesta – historické centrum s námestím Dam a Kráľovským palácom, kostol Nieuwe Kerk, múzeum voskových figurín Madame Tussaud´s s pekným výhľadom na mesto, významný symbol Amsterdamu kostol San Nicholas, večer ubytovanie v hoteli a nocľah.

2.deň:
raňajky, pokračovanie prehliadky mesta: Rijksmuseum, múzeum Van Gogha, brúsiareň diamantov, Rembrandtov dom, Nieuwmarkt s trhom so starožitnosťami a Waag – najstarší zachovaný hradný objekt mesta, večer návrat do hotela a nocľah.

3.deň:
raňajky, návšteva dedinky Zaanse Schans, prehliadka skanzenu s veternými mlynmi a typickými rybárskymi domčekmi, výroba drevákov, remeselná výroba, ukážka výroby syrov s možnosťou nákupu. Návrat do Amsterdamu, plavba po grachtoch, individuálne voľno. Vo večerných hodinách návrat do hotela a nocľah.

4.deň:
raňajky, Amsterdamské historické múzeum, Begijnhof – pôvabné nádvorie so štítovými domami zo 17.-18. storočia, kde sa nachádza najstarší dom Amsterdamu. Návrat do hotela pre batožinu a presun na letisko. V podvečer odlet do Viedne a následne transfer autokarom do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Amsterdam a späť + letiskové a palivové poplatky.
UBYTOVANIE: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Amsterdamu.
STRAVOVANIE: 3 x kontinentálne raňajky.
OSTATNÉ: doprava autokarom z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, služby sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov, DPH.


POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky v rámci programu sú uskutočňované peši, alebo mestskou dopravou za poplatok.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.