Poznávacie zájazdy

Petrohrad De LuxePetrohrad De Luxe Petrohrad De Luxe Petrohrad De Luxe Petrohrad De Luxe

1.deň:
transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet do Petrohradu. Transfer a panoramatická prehliadka centra s miestnym sprievodcom (Petropavlovská pevnosť, katedrála s hrobkami cárskej rodiny Romanovcov). Návrat do hotela, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, celodenná prehliadka s miestnym sprievodcom (Ermitáž, Zimný palác, krížnik Aurora). Plavba po rieke Neva, kde uvidíte množstvo palácov, záhrad a monumentov. Prehliadka Kostola preliatej krvi, kde bol zavraždený cár Alexander II. Návrat do hotela. Večera, krátka večerná prechádzka, počas ktorej uvidíte známe otváranie mostov, nocľah.

3.deň:
raňajky, celodenná prehliadka s miestnym sprievodcom, Carskoje selo, návšteva Paláca Kataríny I., s krásnou Jantárovou komnatou. Návrat do Petrohradu a prehliadka Katedrály sv. Izáka s pozlátenou kupolou. Návrat do hotela, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, transfer do Petrodvorca, kde sa rozprestiera úchvatný palácový a parkový komplex (letná rezidencia Petra Veľkého). Prehliadka Veľkého paláca a nádherného parku s fontánami s miestnym sprievodcom. Popoludní transfer na letisko, odlet z Petrohradu do Viedne a transfer do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Petrohrad a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom v 3* hoteli v širšom centre.
STRAVOVANIE: 3 x polpenzia (raňajky a večere alebo obedy – podľa programu).
OSTATNÉ: transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava autokarom podľa programu, prehliadky s miestnym sprievodcom, DPH.


Dôležitá informácia : V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Petrohrade sú autokarom. Prehliadky počas zájazdu s miestnym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene.


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.