Poznávacie zájazdy

Istanbul De Luxe leteckyIstanbul De Luxe letecky Istanbul De Luxe letecky Istanbul De Luxe letecky Istanbul De Luxe letecky Istanbul De Luxe letecky

1.deň:
transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet do Istanbulu – najväčšieho tureckého mesta, ktoré spája Európu a Áziu. Transfer autokarom z letiska do centra mesta, ubytovanie v hoteli, večera, krátka večerná vychádzka po centre Istanbulu, nocľah.

2.deň:
raňajky, celodenná prehliadka najvýznamnejších pamiatok Istanbulu s miestnym sprievodcom (Modrá mešita so 6 minaretmi, Hippodrom, Egyptský obelisk). Uchváti Vás návšteva byzantského chrámu Aghia Sophia (Chrám Svätej Múdrosti). Loďou sa preplavíte z Európy do Ázie cez Bospor a na najvyššom bode Istanbulu (Camlica) ochutnáte šálku pravého tureckého čaju. Návrat cez Bosporus Bridge späť do hotela v európskej časti mesta. Večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, pokračovanie prehliadky mesta s miestnym sprievodcom (palácový komplex Topkapi, Yerebatanská cisterna). Popoludní panoramatická jazda popri Zlatom rohu, so zastávkou pri akvadukte rímskeho cisára Valensa. Navštívite múzeum v bývalom kláštore Chora s najkrajšími byzantskými mozaikami na svete a palác Dolmabahce, ktorý očarí každého jedinečnými klenotmi. Návrat do hotela, večera. Možnosť individuálnej prehliadky nočného Istanbulu, nocľah.

4.deň:
raňajky, návšteva Veľkého bazára a Egyptského bazára (ručne tkané koberce, kožené výrobky, šperky, hodváb, cukrovinky a korenie). Popoludní transfer na letisko, odlet do Viedne, transfer autokarom do Bratislavy.

Cena nezahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Istanbul a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Istanbulu.
STRAVOVANIE: 3 x polpenzia (raňajky a večere).
OSTATNÉ: transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava po Istanbule podľa programu autokarom, prehliadky s miestnym tureckým sprievodcom, služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu, program podľa popisu, DPH.

Dôležitá informácia: V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Istanbule sú miestnym autokarom. Prehliadky počas 3 dní s miestnym tureckým sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu.

Poznámka: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.