Poznávacie zájazdy

Kodaň a Malmö leteckyKodaň a Malmö letecky Kodaň a Malmö letecky Kodaň a Malmö letecky Kodaň a Malmö letecky Kodaň a Malmö letecky

1.deň:
odlet z Bratislavy, resp. z Viedne do Kodane, transfer metrom do centra mesta, odloženie batožiny v hoteli, prehliadka pamätihodností a prechádzka v centre, výhliadková plavba po kanáloch, kruhová veža Rundetaarn s krásnym výhľadom na centrum, zámok Rosenborg s expozíciou korunovačných klenotov, návrat do hotela, ubytovanie a nocľah.

2.deň:
raňajky, pešia prehliadka významných historických pamiatok centra mesta: Amalienborg – kráľovský palác (postavený v 17. storočí, je nádhernou ukážkou dánskej rokokovej architektúry), výmena stráží, Malá morská víla, Mramorový kostol, Ruský kostol, voľný program, večer návrat do hotela a nocľah, v prípade záujmu večerná návšteva svetoznámeho zábavného parku Tivoli.

3.deň:
raňajky, odchod vlakom cez úchvatný mostno – tunelový komplex postavený cez úžinu Öresund v dĺžke 16 km do tretieho najväčšieho švédskeho mesta Malmo (cesta trvá cca 40 minút), prehliadka centra mesta (prístavná štvrť, starý trh), najvyšší škandinávsky moderný mrakodrap Turning Torso a ďalšie pamätihodnosti. V podvečer jazda vlakom späť do Kodane, návrat do hotela a nocľah.

4.deň:
raňajky, dopoludnia dokončenie prehliadky mesta – známa pešia zóna Stroget. Návrat do hotela pre batožinu a odchod metrom na letisko. Odlet do Viedne, resp. Bratislavy.
.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Bratislava resp. Viedeň - Kodaň a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Kodane.
STRAVOVANIE: 3x kontinentálne raňajky.
OSTATNÉ: v prípade odletu z Viedne doprava autokarom z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, služby sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky v rámci programu sú uskutočňované peši, alebo mestskou dopravou za poplatok. Transfery a vstupy v Kodani nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.