Poznávacie zájazdy

Francúzska riviéra De LuxeFrancúzska riviéra De Luxe Francúzska riviéra De Luxe Francúzska riviéra De Luxe Francúzska riviéra De Luxe Francúzska riviéra De Luxe

1.deň:
transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet do Nice, transfer autokarom do nádherného stredovekého mestečka Saint Paul de Vence (prehliadka s miestnym sprievodcom). Odchod do Nice na panoramatickú prehliadku mesta s miestnym sprievodcom. Transfer na ubytovanie v širšom centre Nice, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, celodenný výlet s miestnym sprievodcom do Monackého kniežatstva ležiaceho na malebnom Azúrovom pobreží. Uvidíte Kniežací palác a jedinečnú výmenu stráží, monackú katedrálu, Kasíno (len pre osoby od 18 r.) a jeho krásne záhrady. Poprechádzate sa popri atraktívnom prístave a trati pretekov F1. Nadchne vás návšteva Oceánografického múzea s 90 akváriami a najnovším výtvorom „Shark Lagoon“. V podvečer návrat do hotela v Nice, večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, celodenný výlet s miestnym sprievodcom do svetoznámeho Cannes (krátka prehliadka centra a Festivalového paláca), návšteva kaňonu rieky Verdon (dĺžka 21 km a hĺbka až 700 m), popoludní prehliadka starovekého mestečka Grasse z 11. storočia (mesto umenia, histórie a vôní), krátka návšteva parfumérie v Grasse. V podvečer transfer autokarom do Nice, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, osobné voľno v Nice, predpoludním transfer na letisko, odlet z Nice do Viedne a následne transfer autokarom do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Nice a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Nice.
STRAVOVANIE: 3x polpenzia (raňajky a večere).
OSTATNÉ: doprava autokarom z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava autokarom po Francúzskej riviére podľa programu, prehliadky s miestnym francúzskym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu, program podľa popisu, DPH.


DOLEŽITÁ INFORMÁCIA: V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Francúzskej riviére sú francúzskym autokarom. Prehliadky počas 3 dní s miestnym francúzskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu

POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.